שוברי גלים

שוברי גלים לוגו"שוברי גלים" היא סדרת ילדים ונוער המספרת את סיפורה של חבורת גולשים, שהקימה מועדון גלישה עצמאי בחוף צ'ילי - חוף-ים נטוש. יום אחד מתבשרים הנערים והנערות שהמועדון הוא ביתם השני, שהם עומדים להיות מפונים מהחוף משום שהשטח נמכר ליזם נדל"ן. הם עושים הכל כדי לשנות את רוע הגזירה, כולל ללמד כוכב קולנוע יהיר לגלוש כדי שהסרט שלו, שיצולם בחוף, ישפיע על דעת הקהל ויפעיל לחץ על מקבלי ההחלטות שלא לסגור את החוף.

במרכז העלילה - יעל, גולשת במועדון, שנלחמת על החוף כמו על חייה. אף אחד מחבריה לא יודע שהיא למעשה בתו של צ'ילי, הגולש האגדי, שנעלם לפני שנים בים בנסיבות מסתוריות ועל שמו קרוי החוף. המפגש של יעל עם כוכב הסרט והמלחמה על החוף יאלצו אותה להתמודד עם האמת בנוגע לאביה, ויעמידו אותה בסכנה.

הגולשים הצעירים מכירים רק רסיסים מההיסטוריה של החוף. לפני הרבה שנים, חיה במועדון הזה חבורת גולשים מיתולוגית שהשאירה אחריה מורשת גלישה מעוררת קנאה. החבורה ההיא התפרקה ואף אחד לא יודע מה באמת קרה שם. רק דבש, הגורו שלהם, נשאר בחוף מאז ועד היום. הוא מאמין בחופש מוחלט ונותן לילדים לנהל את עצמם.

הם עומדים לגלות שהאנשים שהם הכי סומכים עליהם לא אומרים להם את כל האמת. כל אחד מחבורת הגולשים הקודמת שומר סודות וכשהסודות האלה מתחילים לצוף, הגולשים הצעירים מגלים שהם נקלעו לאותה הסיטואציה שהסתיימה באופן טראגי בעבר. האם יצליחו לשנות את סוף הסיפור שלהם? זה תלוי רק בהם.

לצד בגדי הים, השיער השרוף, חדוות הנעורים וההווי של חבורת הגולשים הסדרה תיגע גם בממדים הקשים והכואבים יותר של החיים: תחרות וקנאה, חברות ובגידה, זהות והשתייכות, הישגיות וחיפוש עצמי בגיל ההתבגרות.

הילה הרוש

אביב בן אור

מאי מלר

טל מוסרי

גיא שפע פסו

ליאת אקטע

אנחל בונני

יהונתן בשן

נתנאל טרבלסי

דולב מסיקה

אולג לוין

דיקלה זקס

מוריס כהן

יאנה יוסף

אורי פפר

אלה ארמוני

מיכאל אלוני

עומר פרלמן שטריקס

פיני קידרון