פוראברדרמה מוזיקלית מקורית חדשה מאת אורי גרוס בכיכובם של אליאנה תדהר, לי בירן ונלי תגר * ערוץ טין ניק, הוט

מכירים את זה שההורים אומרים לך – "כשאני הייתי בגילך?"

אבל מה היה קורה – אם הם באמת היו... בגילך?

פוראבר היא דרמה מוסיקלית מקורית חדשה מאת היוצר אורי גרוס (״השיר שלנו״, ״או בוי״, ״לצבי יש בעיה״, ״דני הוליווד״, ״רק בישראל״) שנכתבה במיוחד עבור הזוג החזק של דרמות הנוער בישראל - אליאנה תדהר ולי בירן. השניים יגלמו בה זוג הורים בני 45, הורים לתאומים בני 17 וילדה בת 11, שחייהם עומדים להשתנות. האמא, ד״ר בתיה גילמן (תדהר) היא מדענית המפתחת ללא הצלחה מכונה להצערת תאים, והאבא, דודו גילמן (בירן) הוא רוקר מזדקן וכרסתן שויתר על חלומות המוזיקה שלו והיום הוא הסוכן של דפי וספייס-בר, התשובה הנשית לסטטיק ובן אל.

אלא שבפרק הראשון - בעקבות תאונה במעבדה הביתית של דוקטור בתיה - ההורים האפורים הופכים ברגע אחד בגופם לבני 17... בגיל של התאומים שלהם. ואם זה לא מספיק, הילדה הקטנה שלהם, רומי בת ה-12 הופכת לבת 32 - נלי תגר.... וזה לא עוזר שכדי להיחלץ מהמצב חסר התקדים הם נאלצים לשמור על התאונה בסוד ו.. להצטרף כתלמידים מן המניין ל... כיתה של הילדים שלהם בתיכון.

בר היא דרמת מתח קומית מוסיקלית שבה כ-80 שירים, חלקם מקוריים שנכתבו במיוחד לסדרה ורובם קאברים מחממי לב ללהיטים ישראלים מוכרים מכל הזמנים.

איך זה מרגיש שאמא שלך (המתחזה בפני העולם לבת-דודתך) מתחילה ללכת איתך לבית הספר והחתיך של השכבה מתאהב בה? איך זה שאבא שלך הופך לרוקסטאר של השכבה ועובר אותך בעוקבים?

בסדרה מתארחים גם כוכבים רבים בתפקיד עצמם ביניהם דנה אינטרנשיונל, גיא פינס, אורנה דץ, דניאל סולומון ועוד.

בסדרה מככבים: אליאנה תדהר (בתיה), לי בירן (דודו), נלי תגר (רומי), ליאנה עיון (יולי), אדם שנל (אדם), עומר חזן (עומר), יעל פדן (דני), ציון אשכנזי (סטיבן), שיר אברמוב (לימור), דן מור (הקטור), יונתן גוטליב (איתי), יונה שבין (מישל), זאק פקיאל (דויד), צחי הלוי (ניקולא)

ערוץ טין ניק, הוט, הוט ויאודי

יוצרי הסדרה: אורי גרוס, יואב צפיר, טמירה ירדני

במאי: רני סער

תסריטאים: אורי גרוס, יעל כץ, נעם נבו

מפיקים: טדי הפקות - לימור אבקסיס, אסף גורדון