צביקה הדר

צביקה הדר טדי הפקות

קומיקאי, שחקן, מנחה ומפיק טלוויזיה. לא פעם הוגדר כאיש הבידור של ישראל.

הדר התפרסם לראשונה מעל מסך הטלוויזיה עם הסדרה "קומדי סטור" בה יצר ושיחק את הדמות "ז'וז'ו חלסטרה" וכבש את הבמות והפריים טיים הישראלי.

בהמשך היה בין יוצרי הסיטקום המצליח "שמש", שם הוא גם כיכב בתפקיד הראשי במשך שש עונות. הסדרה הינה עד היום אחת האהובות והנצפות ביותר בתולדות הטלוויזיה הישראלית.

הדר הינו שותף ליצירה ולהפקת סדרת הדרמה "השיר שלנו" ודרמות נוספות ומגוונות במסגרת טדי הפקות.

בשנת 1995 הגיש את תוכנית הטלוויזיה, "שישי שואו", בשנת 1996 הנחה את העונה השלישית של השעשועון "עשינו עסק" בערוץ 2 ובשנת 1997 השתתף צביקה בסרט הקולנוע עטור הפרסים והשבחים "עפולה אקספרס".

בשנת 2002 הנחה בשידורי קשת את השעשועון "לא נפסיק לשיר" שלימים הפכה לפורמט המוצלח "כוכב נולד". הפורמט שודר במשך עשר שנים בפריים טיים ערוץ 2 בטלוויזיה הישראלית וזכה בין היתר בתואר "תוכנית העשור".

במקביל הנחה צביקה תוכניות כשרונות פופולריות נוספות – "נולד לרקוד" ו"ביה"ס למוזיקה" תכנית מוזיקלית לילדים בה היה שותף ליצירת הפורמט המצליח שרץ שלוש עונות.

בשנת 2010 השתתף בסדרת דרמה בשם "בלו נטלי", ששודרה בטלוויזיה בלוויין וקיבל שבחים רבים על משחקו.

בשנת 2013 היה שותף ליצירת הפורמט המצליח "הכוכב הבא" אשר נמכר לכ20 מדינות ברחבי העולם.

באוקטובר 2013 יצא צביקה הדר עם מופע סטנד אפ חדש ומרענן אשר איתו הופיע בכל רחבי הארץ. בימים אלו חוגג צביקה 400 הופעות למופע הבידור המוצלח.

בימים אלו מגיש צביקה הדר את תוכנית האירוח "מחר שבת" בערבי שישי ברשת ועובד על עונה שנייה לסדרת הטלוויזיה הקומית מוקומנטרית שלו "לצבי יש בעיה".

לרשימת ההופעות הקרובות


תמונת האמן צולמה ע"י: רונן אקרמן