תיכון השיר שלנו

תיכון השיר שלנו - טדי הפקות

2009-2010 / עונות: 2 / פרקים: 100

סדרת בת של "השיר שלנו", המתרחשת בתיכון עירוני כ"א, בית ספר מופרע וכושל, העומד להיסגר בשל בעיות משמעת חמורות.

בתיכון שולטת כנופיה אלימה בהנהגתו של אסי, נער פראי ושחצן, אימת המורים. יש לו ביטחון עצמי וחברה חתיכה, המלכה הבלתי מעורערת של התיכון, גילי, וברור שלא כדאי להסתבך איתו. ההנהלה היתה מעיפה אותו מזמן מהלימודים, אלמלא היה שחקן מרכזי בנבחרת הכדורסל.

בעקבות השתוללות חמורה שהגיעה לכותרות העיתונים מתקבלת החלטה לסגור את התיכון. רגע לפני שהתיכון נסגר, ירדנה טמיר מקבלת הצעה: היא תהפוך אותו לתיכון אמנויות ותנסה להפוך את הפושעים האלה לאמנים.... אם ירדנה תצליח כנגד כל הסיכויים להעלות שם מחזמר, בית הספר ימשיך להתקיים.

האודישנים שהיא עורכת הם קטסטרופה. התלמידים מסוכסכים ביניהם ולא משתפים פעולה, ובפינה מחכה לירדנה אויבת שטנית, שזוממת להכשיל אותה...

העלילה תיסוב סביב חייהם של התלמידים והמורים בתיכון המתהווה: האהבות, התככים הבית ספריים, הקנאות והבגידות, וכמובן, העבודה לקראת המופע שבו תלוי גורל בית הספר.

במהלך הסדרה תתפתח אהבה בלתי אפשרית בין אסי הפראי והכוחני לבין נועה הקרירה והמתבודדת. היא הגיעה זה עתה מניו יורק נגד רצונה, ושונאת את כל העולם. הוא טראבל-מייקר שכולם פוחדים ממנו, חוץ מהתלמידה החדשה. אסי לא עושה עליה שום רושם, וזאת בדיוק הסיבה שהוא נמשך אליה. היחסים בין אסי לנועה מתחילים בעוינות ומתפתחים לקשר רומנטי. יהיה עליהם לעבור מכשולים רבים: גילי, חברתו הרכושנית של אסי, היא המכשול הראשון. במילים אחרות, האהבה הזו הולכת להיות מסובכת וקשה יותר ויותר...

עליזה רוזן

גיל דסיאנו

תמר שם אור

תמרה קליינגון

מיכל אמדורסקי

אלדד פריבס

חני נחמיאס

פולי רשף

דן תורג'מן

יהודה נהרי

נמרוד פלשנברג

ענבר דנון

אריאל ברונז

אריאל וולף

עופר סקר

רוני מרחבי

נועה וולמן

צביקה היזיקיאס

אדווה עדני