סברי מרנן

סברי מרנן - טדי הפקותלהתחתן זה עם כל המשפחה...

"למה סבתא אחת עושה פחות בייביסיטר מהשנייה", "כמה שמים בצ'ק לברית של הבן של האח" "איפה עושים את החג" ו"האוכל של מי יותר טעים"?

סברי מרנן מביאה את סיפורה של המשפחה הישראלית המוכרת: יש את "הצד שלו" ויש את "הצד שלה", והמושג "אמא פולניה" ו-"הכבוד המרוקאי" הם מושגים שכבר מזמן לא קשורים לעדה זו או אחרת, אלו סימפטומים... כאשר החוט המקשר בין כולנו הוא הקידוש וארוחות סוף השבוע. כפי שנאמר בקזבלן פרק י"ג פסוק ז'- "כולנו יהודים".

חייהם של שי ושני (דביר בנדק ורותם אבוהב) וזוג בנותיהן נעים בין החיים בבוידעם האירופאי של משפ' רוזן (סנדרה שדה וטוביה צפיר) שבו כל הדברים מתרחשים מתחת לפני השטח, לבין משפ' חסון (יהורם גאון ויונה אליאן קשת), שם הכל גלוי, על פני השטח ושי יודע בדיוק כמה תפרים עשו לגיסתו בלידה. בכל פרק נוסע הזוג לארוחת יום שישי אצל משפחה אחרת. פרק אחד אצל משפ' חסון , פרק שני אצל משפ' רוזן, וכן הלאה.

מזמן לא הייתה על קומדיה ישראלית משפחתית שקיבצה על המסך דורות של שחקנים גדולים: יהורם גאון ויונה אליאן קשת, טוביה צפיר וסנדרה שדה, דביר בנדק ורותם אבוהב. במשפחה המורחבת ניתן למצוא גם את תום אבני בתפקיד אדם, אחיו של שי, ימית סול בתפקיד אורנה, אחותה של שני, עמי סמולרצ'יק בתפקיד משה, בעלה של אורנה, יניב פולישוק הוא איתמר, אח של שי, ליאת הר לב ,היא מיכל, אשתו של איתמר ועדנה בליליוס שמשחקת את מירב, אחותה של שני.את אחיה של שני -.מני,מגלם קובי מרציאנו ואשתו אלין,תמרה קליינגון

יוצרי הסדרה הם רובי דואניאס ויניב פולישוק . רובי דואניאס ביים וכתב סדרות טלוויזיה מצליחות כמו "שמש", "הפיג'מות", "הנפילים" ו-"השמינייה".