נינט טייב

נינט טייב טדי הפקותנינט טייב פרצה לתודעת הציבור בשנת 2003, כאשר זכתה במקום הראשון בכוכב נולד 1, כשהיתה בת 19.

לרשימת ההופעות הקרובות

בשנת 2004 שיחקה את תפקידה הראשון בטלויזיה, בדרמה המוזיקלית "השיר שלנו", שם כיכבה במשך 4 עונות וזכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר ובטקס פרסי מסך הזהב על תפקידה בסדרה. באותה השנה דובבה נינט לראשונה את הסרט "מרי פופינס" מבית דיסני, מאוחר יותר דובבה סרט נוסף לבקשת דיסני "הנסיכה והצפרדע".

בשנת 2007 יצא אלבומה הראשון של נינט "יחפה", עליו עבדה יחד עם אביב גפן כמפיק מוזיקלי. האלבום זכה להצלחה גדולה, מכר מעל 24,000 עותקים וזכה באלבום זהב תוך פחות מ-24 שעות מרגע יציאתו. מאוחר יותר באותה השנה החלה נינט בסיבוב ההופעות של האלבום.

בשנת 2008 השתתפה נינט בפרויקטים מוזיקליים רבים וביניהם פרוייקט עבודה עברית, פסטיבל שירי הילדים ופרוייקט 30. בשנה 2009 יצא לאקרנים סרטו של דני לרנר "קירות" שבו מככבת נינט לצידה של השחקנית אולגה קורילנקו (ג'יימס בונד). את שיר הנושא לסרט, MY FRIEND, כתבה, הלחינה וביצעה נינט עצמה.

באותה השנה הוציאה נינט את אלבומה השני "קומוניקטיבי", אשר זכה לשבחים רבים. את שירי האלבום כולו כתבה נינט, ועבדה על הלחנים וההפקה המוזיקלית עם ברוך בן יצחק ומרק לזר, חברי להקת רוקפור. בתחילת שנת 2012 הוציאה נינט את אלבומה השלישי, והראשון בשפה האנגלית , Sympathetic Nervous System, אשר הופק בליברפול, אנגליה, ע"י המפיק האנגלי מיק קרוסי. האלבום קצר שבחים בכל מדיה קיימת בישראל. האלבום הוביל לסיבוב הופעות ארוך בישראל אשר זכה להצלחה גדולה.

בדצמבר 2012 שיחררה נינט את השיר "כל הלבד", סינגל ראשון מתוך אלבומה הרביעי "כל החיות ידעו" את האלבום הפיקו עידן רבינוביץ ויוסי מזרחי (חברי להקת הקולקטיב) סינגל שני מתוך האלבום "פרוייקט הספר הכחול" יצא במהלך ינואר 2013.


תמונת האמן צולמה ע"י: רותם ואחניש