מנדלבאום בלש פרטי

מנדלבאום בלש פרטי - טדי הפקות2009-2011 / עונות: 2 / פרקים: 41

קומדיית מצבים מטורפת שמתרחשת בסוכנות בילוש כושלת.

לאחר שהיה מלך ההמבורגריה, ולאחר שלמעשה נסגרה לו ההמבורגריה, החליט גרי מנדלבאום (יניב פולישוק) לעזוב הכל, לזרוק את הפיג'מות וללכת לחפש מקצוע אחר! גרי זוכה להכיר את גאלה (גאלה קוגן) היפהפייה ומחליט שהייעוד שלו זה להיות בלש פרטי. חשוב לציין בינינו שגרי הוא בלש מאוד מאוד כושל! אבל למזלו גאלה כאן בשביל לעזור לו. גאלה היא בחורה בת 20 צעירה ויפהפייה שאיש לא יכול להאמין שהיא בעלת מוח חריף ובלשית מעולה ומוכשרת! היא בתו של ניצב וולפסון (שלום שמואלוב) והיא פותחת משרד בילוש וחקירות כדי להגשים את חלומה הגדול ולהיות בלשית מצליחה, עקב היותה צעירה כל כך, היא פחדה שלא ייקחו אותה ברצינות ולכן היא חיפשה מישהו שיהיה הפנים של המשרד! היא כמובן בחרה בגרי מנדלבאום. היא לגמרי לא מבינה איזו טעות היא עשתה! ניצב וולפסון הוא ראש מחלקת חקירות במשטרה והוא מאוד לא מרוצה וממש לא רוצה שבתו תהיה במקצוע הזה! בטח לא בשילוב שהיא נמצאת בו עכשיו!

את הסדרה מלווים גם אסף (אסף בן-שמעון) שהוא מעריץ ילדות של גאלה. עוד מהתיכון, כשהם למדו יחד, הוא מאוהב בה נואשות! בינתיים אסף הוא צלם חתונות כושל, אך למזלו משרד החקירות משתמש בשרותיו מדי פעם כצלם ולפחות יוצא לו לבלות עם אהובתו הבלשית היפהפייה.

לצד אסף נמצא גם פאוקר (ליאור פאוקר) – הוא גאון מחשבים צעיר. כשהיה בן 15, כתב פאוקר תוכנה מאוד מצליחה ומהכסף שהרוויח קנה את בניין המשרדים בו שוכן המשרד של גאלה וגרי מנדלבאום. פאוקר כמובן מתאהב בגאלה, הבלשית היפה ולכן נשאר המון זמן, אבל ממש ממש המון זמן, במשרד החקירות הזה!