מארינה מקסימיליאן

פסנתרנית קלאסית בהכשרתה, מוזיקאית וזמרת וירטואוזית, מהכשרונות הגדולים ביותר בישראל, מארינה מקסימיליאן הוגדרה לא אחת כ"כשרון שמגיע פעם בדור".

לרשימת ההופעות הקרובות

בשנת 2010 עבדה עם המפיק המוסיקלי תמיר מוסקט ושיחררה את הסינגל "עמוק בטל", בו שילבה רוסית עם טקסט בעברית של לאה גולדברג. באותה שנה העלתה את מופע הפסנתר "עמוק בטל" ושיחררה בהמשך את הסינגל "אני הולכת".

באוגוסט 2013 מארינה שיחררה את אלבום הבכורה שלה Step into my world"", הכולל שירים באנגלית שכתבה והלחינה ושיר קנון ברוסית. האלבום הוא פרי שיתוף פעולה עם המפיק עופר מאירי, שיצר יחד איתה את השפה המוסיקלית העשירה של האלבום. בהקלטות ליוו את מארינה חברי הטריו "ליירז", (LayerZ) בו חברים הגיטריסט יונתן אלבלק, הבאסיסט גלעד אברו והמתופף אביב כהן, המופיעים ויוצרים איתה מעל לעשור.

מתוך האלבום בלטו השירים "Two Pigs" ,"Tango" ,"I Trust This Man" ,"Hurricane", שכבשו את תחנות הרדיו, ומארינה נבחרה ל"אשת השנה במוזיקה" במצעד השנתי של תחנת הרדיו גלגלצ.

האלבום "Step into my world" הגיע למעמד אלבום זהב ומכר עד כה למעלה מ-25 אלף עותקים. סיבוב ההופעות המצליח שנשא את שם האלבום נמשך מעל לשנתיים בכל רחבי הארץ.

באפריל 2016 מארינה שיחררה את אלבומה השני "ארמונות עשן" בשפה העברית. האלבום כולל 8 שירים בעברית ושיר אחד באנגלית ,("Easy Life") בהקלטתו מארינה שיתפה פעולה עם גיא מנטש ויהל דורון (הצמד גיא ויהל) האחראים על ההפקה המוזיקלית. מתוך האלבום שוחררו הסינגל "1990", טקסט אישי שכתבה בהשראת סיפור עלייתה לישראל מאוקראינה, שקיבל תגובות מרגשות, והסינגל "ימים חדשים בפתח".


תמונת האמן צולמה ע"י: דניאל קמינסקי