הרוסים

דימה וולדימיר, שני אחים רוסים המתגוררים בכרמיאל ביחד עם סבא וסבתא, מנסים להתפרסם בתור ראפרים בכל דרך אפשרית ולהשתלב בחברה הישראלית למרות הפערים התרבותיים, הרוסיות והזרות המובהקת.

דימה האח הבוגר בטוח שיש להם הכל בשביל להפוך לכוכבי ראפ מהשורה הראשונה. הוא חולם להפוך לסלב עם אחיו, לכבוש את הקהל הישראלי ובמיוחד את סימה, אהובת נפשו.

ולדימיר צעיר מדימה בשנתיים אך תלוי בו לחלוטין. מסתכל על העולם דרך עיניים של ילד. תמים, נאיבי, הולך כמו עיוור אחרי אחיו.

שני האחים תלויים אחד בשני, לא יכולים להסתדר לבד.

בדרך אנחנו פוגשים דמויות המלוות את הראפרים ומרכיבות את עולמם בכרמיאל.

הסבתא, טיפוס קשוח ומיושן, מנסה להוציא להם את הראפ מהראש ולחנך את הנכדים לפי הערכים הרוסיים הנוקשים, אך בגלל אופיים החולמני של הראפרים והפערים זה לא מסתדר כפי שהיא רוצה. הסבא הוא ההפך המוחלט מהסבתא. לא מנסה לחנך אף אחד, רק רוצה שיעזבו אותו בשקט ולצפות בטלוויזיה. הוא נהנה גם כן מהסתבכויות קטנות עם הסבתא ובכלליות הוא מאוד תומך בראפרים.

במדרחוב בכרמיאל אנו פוגשים את סימה הקוסמטיקאית, בעלת קליניקה פרטית, שנמצאת בהליכי גירושין מבעלה איציק, דימה מאוהב בה אהבה חד צדדית לחלוטין.

ליטל, המוכרת במכולת, מאוהבת קשות בולדימיר אך ולדימיר לא שם לב לכך, מפני שדימה משכנע אותו שהיא רוצה דווקא אותו.

חבורת הראפרים מורכבת מעוד שלושה חברים - יבגני מטאל, מטאליסט שעבר מכרמיאל לנהריה (העיר השנואה על אנשי כרמיאל). יבגני רק ממלמל בצורה לא ברורה והראפרים הם היחידים שמצליחים להבין אותו.

חבר נוסף של הראפרים הוא פאשה, הוא בעל פאב מקומי. הוא מבוגר יותר משאר החברים, והשקול מבין כולם.

יאשה עובד במעדניה, וחבר קרוב של פאשה, רוב הזמן בטלן, מחפש איך לא לעבוד יותר מדי קשה.

כל פרק הראפרים יוצאים להרפתקה חדשה, בניסיון להכיר ולהתקרב עוד צעד בדרכם להשתלב בחברה הישראלית. דבר שכנראה לעולם לא יקרה.