הקומדי סטור

הקומדי סטור - טדי הפקותבתחילת שידורי ערוץ 2 בסוף שנת 1993, "טדי" שיתפה פעולה עם "טלעד" בהפקת תוכנית בידור, שהתבססה על מופעי הבמה של "הקומדי סטור" עם חבורת סטנדאפיסטים אלמוניים.

המתכונת הראשונית של התוכנית (20 פרקים בעונתה הראשונה), שעלתה לשידור בחודש מרץ 1994, הייתה שונה במידה ניכרת מזו שהתעצבה מאוחר יותר, וכללה, בין השאר, תיעוד של קטעים ממופעי ה"קומדי סטור" כפי שהועלו על הבמה.

בעונה הראשונה נולדו דמויות ומשפטי מפתח שהפכו מזוהים עם התוכנית, כמו "יש לי יש לי", "ז'וז'ו חלסטרה", "אבי ברך אותי" ובהמשך גם "פינת העצה הפולנית", ו"במיטה עם איתי".

העונה השנייה של התוכנית הייתה לעונת הפריצה והשיא שלה. שידורה החל ב-1994 ובתוך זמן לא רב זכו פינותיה וכוכביה לפופולריות רבה. בעונה זו נולדו רוב הדמויות והפינות המזוהות ביותר עם התוכנית, עמן ניתן למנות את "המבזק של ז'ק", "המצלמה המשוטטת של ג'ודי", "רואים כוכבים עם לולו", "שמעון וביטון", "רגע רגע לא הבנתי" ו"חם ויפת". ואף מטבעות לשון שונים שהושמעו בתוכנית חדרו לשפה העברית.

כמה שירים מהתוכנית הפכו להיטים, לדוגמה, "שיר הטרטע" שבו שיתפו שחקני התוכנית פעולה עם להקת אתניX והשיר "שיר חם ויפת", שדורגו שניהם במצעד הפזמונים העברי השנתי של רשת ג' לשנת תשנ"ה.

עם סיום העונה, ביוני 1995, פרש כוכבה הבולט, צביקה הדר, לטובת תוכנית הבידור המרכזית של ערוץ 2, "שישי שואו".פורש בולט נוסף היה איתי שגב.

בעונה השלישית של התוכנית (1995-1996) אל חברי הצוות הוותיקים – אסף אשתר, רובי דואניאס וגיל ססובר – הצטרפו ליאור כלפון ויניב קציר ודמויות חדשות כמו "ניסים בוסקילה" ו"כלנית ורקפת" "שאול ורחמים"