תמיר גרינברג

תמיר גרינברג, זוכה "הכוכב הבא 2021", הוא זמר, פסנתרן, כותב ומלחין, או בקיצור, ״תמיר גרינברג הוא האומן הישראלי

המוכשר, המרתק והמקורי ביותר שאתם עדיין לא מכירים״ (דורון מדלי, אחרי ששמע את תמיר לראשונה).

מדובר על אמן מוכשר בנשמתו שבא מבית מלא בצלילי בלוז ומוטאון. את דרכו האומנותית החל עם לימודיו בקמפוס אריסון לאומניות ובתיכון לאומנויות ע״ש תלמה ילין, אז גם התחיל לנגן ולשיר וכבר בגיל 15(!) הקים הרכב ראשון בן 8 נגנים שניגן את המוסיקה המקורית אותה כתב.  ההרכב יצר הדים בארץ ובחו״ל וכבר באותה שנה הופיע מול קהל של +15,000 איש.


עם השנים, תמיר בנה לעצמו קהל מעריצים והתעניינות גדולה ומאסיבית מתעשיית המוסיקה בארץ ובעולם, והספיק להופיע בפסטיבלים רבים כמו פסטיבל הג׳אז באילת ופסטיבל הפסנתר של ת״א, מופע רוק העצמאות, הופעות 88FM רבות ואירועים כמו פתיחת האסיפה השנתית של אקו״ם ועוד;


בעונת 2021 של "הכוכב הבא" התגלה תמיר כיוצר ומוזיקאי מוכשר במיוחד שמביא לבמה משהו חדש שלא נראה כאן קודם. מהפרפומריות המטורפת שלו, דרך התעוזה והאינטליגנציה שהוא יוצק לכל ביצוע ועד לקול המחוספס והמפתיע – אין ספק שמדובר באחד היוצרים המהפכניים והמסקרנים. עם הכריזמה הטבעית שלו הוא כותב ומפיק שירים לאמנים רבים כמו: חן אהרוני, להקת חאליסי ועוד, ומרבה להופיע כאומן אורח עם אמנים רבים ביניהם: אסף אמדורסקי, אסתר רדא ועוד רבים וטובים.

מאז ומתמיד תמיר נמשך לאנרגיה צעירה, עם קול מיוחד וסאונד חדש ורענן המושפע מעולמות ה- B&R ,Blues ,Funk, מוסיקה אלקטרונית והיפ-הופ, וביחד עם גוון הקול הייחודי שלו ועם שירים כמו”The Only one“ – ו ”I was made to love her“ המראים על יכולת ווקלית על-זמנית ומלאת תשוקה, הוא מצליח לגעת בקהל מגוון מכל גיל ודור. 


כיום תמיר מופיע עם מופע להקה מרהיב ועוצמתי בהרכב של 8 מוזיקאים נפלאים, עם שירים מקוריים אותם כתב והלחין והשירים שכבשו מדינה שלמה ב"הכוכב הבא".