לוגו טדי הפקות
אור עמרמי ברוקמן

אור עמרמי ברוקמן

אור עמרמי ברוקמן
לוגו טדי הפקות

לפרטים והזמנות דברו איתנו!

היוצר אור עמרמי ברוקמן מסתמן כאחד הקולות הצעירים והמרתקים כיום במוסיקה הישראלית. ב-2019, אחרי צאת סינגל הבכורה שלו, "אין סוף מחשבות", השתתף בתוכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון" והגיע למקום השלישי. באודישן שלו ביצע את "מה אתה רוצה ממני" של חנן בן ארי, בתוכנית ששברה שיאי צפייה.

שירו "מאין באתי" נכתב בשיתוף המוסיקאי אוהד שרגאי ומגולל באופן חשוף ועוצמתי את סיפורו כילד שאומץ באוקראינה בידי זוג אבות. "ברוקמן הוא מסוג זמרי הבלדות שהטקסט לא יפיל אותו", כתב מבקר המוסיקה יוסי חרסונסקי, "מפתיע עד כמה בחור צעיר מצליח להקרין אנרגיות רגשיות בצורה אותנטית. אור שולט בקול ומטפס בצורה הדרגתית מבוקרת בסולם הרגש". גם "ורוד זוהר", הסינגל שהוציא בתחילת 2021 כשיתוף פעולה עם המפיק המוביל סתו בגר, זכה לשבחי הביקורת, בדומה ל"איפה את היום" בהפקת הצמד המצליח גיא ויהל.

לאחרונה, לקראת אלבום הבכורה שלו, הוא מופיע ברחבי הארץ. לצד זאת, השתתף בקמפיין "בזק" לצד גידי גוב והצטלם לדרמה המוסיקלית "הד קולך", פרויקט ייחודי ששודר בכאן 11 אשר בחן את המוסיקה הישראלית משנות ה-70 ועד ימינו ושילב הופעות ושירים מקוריים מאת שלומי שבן. בנוסף, הוא ישחק במחזמר "הכבש ה-16" בתיאטרון הלאומי הבימה.

אור עמרמי ברוקמן

הופעות קרובות

אור עמרמי ברוקמן

אור עמרמי ברוקמן

בעיתונות

ערוץ 7

|

סדרה ישראלית זכתה בפרס בפסטיבל בינלאומי

mako

|

ממשיך לכבוש: אור עמרמי מציג את "איפה את היום"

ישראל היום

|

בקרוב בהבימה: אור עמרמי ברוקמן קוטף תפקיד חדש